Licence

Typ licence Počet počítačů
Jednouživatelská licence jeden počítač
Multilicence dvacet počítačů
školy: všechny počítače
Síťová licence dvacet počítačů
školy: všechny počítače

Pro multilicenci je nutné program nainstalovat na každý počítač samostatně. Siťová licence umožňuje nastavení a spouštění programu ze vzdáleného počítače. Program se síťovou licencí se instaluje na server sítě, lze jej však instalovat samostatně i na jednotlivé počítače. Licence nejsou časově omezené.

V případě, že jste již zakoupili některou starší verzi programu ATF, dodáváme novou verzi za sníženou cenu "upgrade". Pokud vlastníte libovolnou multilicenci nebo síťovou licenci programu ATF, může si za cenu upgrade objednat i komplet Atf Profi nebo iAtf Profi.

Výhody pro školy:

Pro školy se multilicence a síťová licence dodává jako školní multilicence a školní síťová licence s právem používat program na všech počítačích školy a zahrnuje též licenci pro učitele, který s titulem pracuje doma při přípravě na vyučování.
 

Studentská licence:

Studentská licence je běžnou plnou verzí programu iATF určenou pro domácí počítače studentů a studenti ji mohou získat prostřednictvím školy za výraznou slevu. Ceny a podmínky pro zakoupení studentských licencí zasíláme na vyžádání e-mailem.Pro školní rok 2020/2021 poskytujeme studentské licence programu "iATF-psaní všemi deseti" pod Windows. Studentské licence lze objednat pouze prostřednictvím školy a dodáváme je na CD nebo elektronicky. Cena zůstává stejná 190,-Kč/ks.

Pro výuku studentů doma též doporučujeme online verzi ATF na www.atfonline.cz.
Při objednání školou poskytujeme 50% slevu.
Je možné objednat samostatné licence pro jednotlivé studenty.
Po objednání určitého počtu licencí zasíláme mailem odpovídající počet kódů.
Licence platí rok a cena je odvozena podle počtu studentů (90,-Kč x počet studentů).
Objednávku proveďte na náš email atf@vsemideseti.cz.

Online verzi ATF lze též použít pro výuku ve škole včetně distanční výuky studentů.