Licence

Typ licence Počet počítačů
Jednouživatelská licence jeden počítač
Multilicence dvacet počítačů
školy: všechny počítače
Síťová licence dvacet počítačů
školy: všechny počítače

Pro multilicenci je nutné program nainstalovat na každý počítač samostatně. Siťová licence umožňuje nastavení a spouštění programu ze vzdáleného počítače. Program se síťovou licencí se instaluje na server sítě, lze jej však instalovat samostatně i na jednotlivé počítače. Licence nejsou časově omezené.

V případě, že jste již zakoupili některou starší verzi programu ATF, dodáváme novou verzi za sníženou cenu "upgrade". Pokud vlastníte libovolnou multilicenci nebo síťovou licenci programu ATF, může si za cenu upgrade objednat i komplet Atf Profi nebo iAtf Profi.

Výhody pro školy:

Pro školy se multilicence a síťová licence dodává jako školní multilicence a školní síťová licence s právem používat program na všech počítačích školy a zahrnuje též licenci pro učitele, který s titulem pracuje doma při přípravě na vyučování.
 

Studentská licence:

Studentská licence je běžnou plnou verzí programu ATF určenou pro domácí počítače studentů a studenti ji mohou získat prostřednictvím školy při hromadném odběru za výraznou slevu. Ceny a podmínky pro zakoupení studentských licencí zasíláme na vyžádání e-mailem.